Godišnja skupština KUD-a

Dana 20.2.2010. održana je redovna godišnja skupština koja je ove godine bila i Izborna. Skupština je održana u prostorijama područne škole u Hrastovici na kojoj je bilo nazočno 50-tak članova KUD-a, te brojni gosti i simpatizeri. Za predsjednika KUD-a ponovo je izabran dosadašnji predsjednik Dragutin Harambašić, a dok Upravni odbor čine: Ljiljana Sigur, Blaženka Sigur, Nada Korečić, Katarina Mandić, Andrea Stojanović, Antun Harambašić, Jasmina Harambašić i Anika Sigur. Nakon Skupštine kratki zabavni igrokaz izvela je Udruga žena Pleso iz Velike Gorice,a dječja tamburaška i plesna skupina KUD-a "Hrastovička gora" je izvela kratki program, te pokazala koliko su napredovali tijekom godine.