Pozdrav jeseni u Zasadbregu

zasadbreg1

11.10.2014. g. zaputili smo se na nastup u lijepo Međimurje, a na poziv KUU Zasadbreg, povodom njihove tradicionalne priredbe "Pozdrav jeseni".

Osim našeg društva, svojim programom predstavili su se i  sljedeći izvođači: KD "Male Rijtar" Tešanovci, KUD "Valentinovo" Zagreb, KD "Štefan Raj" Turnišće, Pevsko društvo "Selo" – Slovenija

U Zasadbregu smo bili prvi puta. Zadovoljni svojim nastupom, gostoprimstvom i veselom atmosferom kod dragih nam domaćina, sretno smo se zaputili kući.

KUU Zasadbreg zahvaljujemo na pozivu i gostoprimstvu, te se nadamo da je ovaj nastup početak jedne duge i uspješne suradnje, ali i prijateljstva.

zasadbreg2

zasadbreg3