Skupina odraslih

Skupina odraslih danas broji oko 30 članova u pjevačkoj, tamburaškoj i plesnoj skupini. Probe se održavaju jednom do dva puta tjedno, te se odazivamo na pozive za nastupe širom Lijepe naše, a i dalje. Svake godine organizatori smo Bartolovskih susreta, susreta KUD-ova koji se održavaju 24. kolovoza povodom našeg mjesnog blagdana, Sv. Bartola. Ove godine, 2014. održat ćemo 15. jubilarne susrete.

Članovi skupine odraslih su:

PJEVAČI: Blaženka Sigur, Ljiljana Sigur, Nada Korečić, Katarina Mandić, Milka Harambašić, Valentina Karaga, Marina Špehar Bjelić, Ivanka Blečić, Jasmina Harambašić, Anika Sigur, Katarina Harambašić, Sanja Boršić, Antonija Harambašić, Petra Augustinović, Ivona Knežić, Đurđica Karaga, Lorena Radučević, Marta Grbešić, Ivona Rokić, Tea Rokić, Patricia Dobrenić, Ivica Karaga, Ivica Božić, Josip Karaga, Tomislav Galez, Ivica Goršić

TAMBURAŠI: Luka Žugčić, Janko Harambašić, Marijan Roksa, Davor Karaga, Igor Davidović, Mato Caban